Як правильно підібрати фільтр для води?

files/blue_business/news 300317/27257.pngГрамотно підібраний фільтр не тільки очистить воду від шкідливих домішок та мікроорганізмів, але й покращить смак.

Детальніше »

Сьогодні завітали гості із видання "Ділове слово".

Питання екологічності, здоров'я та якості нашого життя турбує сьогодні чи не кожного, тому до нашої лабораторії сьогодні завітали гості із видання "Ділове слово".

Детальніше »

Вода і мозок.

За даними ВООЗ, до 80% проблеми здоров'я людини пов'язані з якістю води, яку вона п'є.

Детальніше »

Весна – ви почуваєтесь ослабленим?

files/blue_business/news_090315/ypadok-sil-2.jpgВесна - це досить важкий час для організму будь-якої людини.

Детальніше »

Альтернативні способи очистки води. Як очистити воду без застосування фільтра

files/blue_business/news 241114/news 241114.jpgЧи знайте ви, що 2/3 всіх отруйних і шкідливих речовин потрапляють в наш організм з водою. Якщо у вас ще немає стаціонарного фільтра для очищення води, прийшов час подумати про його придбання.

Детальніше »

Як правильно вмиватися?

files/news 101114/washing.jpgВмиватися потрібно вранці і ввечері. Вмивання вранці збадьорить шкіру обличчя, очистить її від пилу, яку неминуче містить постільна білизна, видалить з поверхні шкіри залишки нічних засобів по догляду за обличчям і підготує її до нанесення макіяжу.

Детальніше »

Марнотратство з однієї сторони планети призводить до смертей на іншому!

files/blue_business/news 080914/truschobi-stolicy-angola.jpgСьогодні День знань – 1 вересня. Діти практично всієї планети йдуть до школи отримувати нові знання та пізнавати світ.

Детальніше »

Технічний семінар «Сучасні технології очищення води»

Цікава та корисна подія відбулася 06 червня у Львівській торгово-промисловій палаті, а саме технічний семінар «Сучасні технології очищення води». 

Детальніше »

Початок сезону на дачі.

files/blue_business/news120314/news120314.pngЧудовою сонячною погодою розпочалась весна. Подумки ми вже ховаємо у далеку шафу свої зимові речі. Хтось закуповує насіння різноманітних квітів.

Детальніше »

Airbites + весна

Друзі, раді Вам повідомити, що від сьогодні хім. лабораторія АКВАлаб та Інтернет провайдер Airbites об’єднали свої зусилля для збільшенні Ваших вигод.

Детальніше »