Шановні відвідувачі!

14 лютого хім. лабораторія працювати не буде, у зв'язку із профілактичними роботами.
17 лютого (понеділок) ми продовжимо роботу у звиклому режимі:

Детальніше »

Зробіть аналіз

files/blue_business/news 210114/10 preimyschestv.jpgВода має широкий благодатний вплив на організм. Вона допомагає при головному болю, кашлю, нежиті, закрепах, запобігає надмірній вазі.

Детальніше »

Акція!!!

files/blue_business/news 111213/skidki.jpgДрузі, на передодні Новорічних свят, хім. лабораторія АКВАлаб дарує усім своїм клієнтам *15% знижки на будь-який аналіз води.

Детальніше »

Тала вода: як приготувати та правильно застосовувати.

files/blue_business/news 101213/7301.jpgДля поліпшення якості води існує безліч способів і методів очищення. Приготування талої води вважається одним з кращих і простих. Тала вода — ваш еліксир молодості та здоров’я. 

Детальніше »

5 фактів про воду

files/blue_business/news 061213/1.jpgВода ... Її можна називати як завгодно - від романтичного «джерело життя» до сухого і наукового « H2O » ... Багатьом вода здається самою простою субстанцією, яку тільки можна собі уявити. Проте насправді вода – це джерело життя, що частіше за все зустрічається на Землі в рідкому вигляді - є вкрай таємничою речовиною. Досить сказати, що вчені досі не можуть виразно обґрунтувати всі властивості води.

Детальніше »

Дотримання питного режиму

Для нашого нормального самопочуття і для забезпечення життєдіяльності організму необхідне дотримання питного режиму. Людина надзвичайно гостро відчуває зміни вмісту води в організмі і може прожити без неї всього декілька діб.

Детальніше »

Яку воду потрібно пити?

Ну, перш за все, її потрібно споживати! Не чаї, соки, компоти та узвари, а просту воду. Цей факт давно доведений і ми вам просто нагадуємо.

Детальніше »

Чим загрожує жорстка вода?

Жорсткість води визначають за кількістю солей кальцію і магнію в ній. Якщо вода містить значні кількості таких солей, то таку воду називають жорсткою, а коли цих солей зовсім немає, або вони містяться в незначних кількостях, то — м'якою.

Детальніше »

Хімічна лабораторія

Хім.лабораторія працює з дня відкриття Аквапарку «ПЛЯЖ» - вже 5 років (з 2008року). 

Детальніше »