Марнотратство з однієї сторони планети призводить до смертей на іншому!

(коментарів: 0)

Сьогодні День знань – 1 вересня. Діти практично всієї планети йдуть до школи отримувати нові знання та пізнавати світ. Вважаємо, що найголовнішими предметами мають бути ті, які навчають нас життю, пояснюють взаємозв’язок та вплив всього, що нас оточує. Та навчання відбувається не лише у стінах класичної школи, в першу чергу найефективніше навчання проходить щодня вдома, від близьких та рідних. Отож шановні наші відвідувачі сайту, нагадайте собі та поясніть вашим дітям важливість води у нашому життя та бережливого ставлення до неї.
 
Якщо людина втрачає 2% води від маси свого тіла, то вона відчуває сильну спрагу. Якщо відсотки втраченої води збільшаться до 10, то у людини почнуться галюцинації. При втраті 12% води людина не зможе відновитися без допомоги лікаря. При втраті в 20% - людина вмирає.
 
За даними ЮНЕСКО, найчистіша вода знаходиться у Фінляндії. Усього в дослідженні свіжої природної води брало участь 122 країни. При цьому 1 млрд людей у всьому світі взагалі не має доступу до безпечної води.
 
А тим часом у нас в Україні:
- під час намилювання рук з крана намарно витікає від 15 до 20 літрів води. Для зменшення подібного марнотратства необхідно частіше закручувати кран, що дозволить заощаджувати до 70% води.
- З одного туалетного зливного бачка із зношеними прокладками може витікати до 20л води кожної години. У сумі за день це 500л, а в рік 178 тис. л.
- Якщо з крана тече вода струменем товщиною як сірник, то втрати становлять понад 100л на добу, і цієї води було б цілком достатньо, щоб прийняти душ трьом-чотирьом членам сім’ї.
- Якщо з крана капає вода (тільки 10 крапель за хвилину), у місяць з нього намарно витікає близько 170л води, у рік – понад 2 тис. л!
 
Варто задуматися!
 
Міцного вам здоров’я та довгих літ життя!

Назад