Весна – ви почуваєтесь ослабленим?

(коментарів: 0)

Весна - це досить важкий час для організму будь-якої людини. Найчастіше прийнято думати, що основною причиною зниження імунітету в цей період і загострення хронічних захворювань є авітаміноз, тобто недолік надходження з їжею різних вітамінів та мінералів. Частково це твердження вірне. Але авітаміноз не служить основним чинником, що сприяє зниженню опірності організму. Він лише супроводжує зниження імунітету, і погіршує ситуацію з весняною перебудовою організму.

У весняний період прискорюються обмінні процеси. Це вимагає додаткових витрат енергії та різних поживних речовин, необхідних для побудови нових клітин. Саме тому організм навесні начитає відчувати брак вітамінів і мінералів. Величезна кількість цих корисних речовин навесні йде на оновлення клітинного складу людського організму.

В першу чергу нездужання у весняний період можуть відчути ті люди, які мають проблеми з судинами і серцем. Найбільш частим проявом цього є гіпертонія і атеросклероз судин. Але не рідше зустрічається і гіпотонія. Ці захворювання тісним чином пов'язані зі зниженням тонусу судинної стінки.

Більш пізні стадії захворювань судин супроводжуються стенокардією та ішемічною хворобою серця.
У весняний період починається оновлення клітин, які утворюють стінки судин. Дуже важливо при цьому дотримуватися режиму харчування та пиття. Особливу увагу таким людям слід звертати на водно-сольовий баланс.

Хім.лабораторія «АКВАлаб» перевірить якість води, що споживає ваша сім’я надасть офіційний протокол, пояснить результати та дасть рекомендації щодо покращення води що ви споживаєте.

Назад