К сожалению, "offcanvas-col1" не существует.

К сожалению, "offcanvas-col2" не существует.

К сожалению, "offcanvas-col3" не существует.

К сожалению, "offcanvas-col4" не существует.

UK
+38 (032) 263-60-55, +38 (067) 702-78-76

Вода і мозок

Вода і мозок

За даними ВООЗ, до 80% проблеми здоров'я людини пов'язані з якістю води, яку вона п'є.

Корисні рідини. Деякі рідини підвищують твій водний баланс, деякі - зменшують. Наприклад, кава, чай і алкоголь шкодять твоєму балансу.

Мозок і вода. Мозок на 90% складається з води. Тому він відчуває зневоднення першим, реагуючи розумовою виснаженням і втомою.

Багато з людей, що займаються напруженою розумовою працею, живуть до глибокої старості, зберігаючи розум, здоров'я та бадьорість духу. Причини цього - у найвищій активності їхнього головного мозку, оскільки від його життєдіяльності залежить стан усього організму.

У більшості ж людей мозкова активність із віком падає. Результат цього проявляється як передчасне старіння всього організму, хвороби. Деякі вчені затверджують, що в розумовій діяльності людини задіяні лише 3-4 % мозкових клітин.

Як зупинити старіння клітин мозку, зупинити зниження розумових здатностей організму? Розроблено багато ефективних методів очищення організму - щоденних, постійних, які підтримують у певних межах норми функціональну активність клітин організму, у тому числі - клітин мозку. При цьому важливі дихальні, рухові методики. Поступові дегенеративні процеси можна запобігти шляхом уживання питної води найвищої якості, води, що по всім біоенергоінформаційним характеристикам відповідає внутрішньоклітинній воді мозку.

Додаткова перевага запобігання захворювань мозку шляхом підтримки оптимального ступеня його гідратації полягає в тому, що вода підвищує здатність мозку обробляти інформацію. Мозок винятково чутливий до втрати води. Вважається, що мозок не здатний витримувати втрати навіть 1% води.
Важливо пам'ятати, що нервові клітини мозку живуть тільки один раз. Клітини мозку не відтворюються, як всі інші клітини організму. Отже, зневоднювання (вживання неякісної води або недостатня її кількість) впливає на клітини мозку так сильно, що заподіює їй шкоду.

Джерело: http://uiec.org.ua/uk/ekologiya-pitnoyi-vodi/voda-ta-mozok-lyudini.html

Назад

Copyright 2024 Хімічна лабораторія АКВАлаб. Всі права захищено.